Ar CCNA sertifikatas garantuoja darbo vietą?

Šiandien gavau klausimą: ar CCNA garantuoja darbo vietą? Šiaip darbo vietos negarantuoja niekas. Tačiau kuo daugiau turite patirties, tuo didesnė galimybė gauti darbą. Jei turi sertifikatų – galimybė dar didesnė. Yra tokių darbo vietų, į kurias kandidatų be CCNA net nesvarsto. Yra netgi tokių vietų, į kurias nesvarsto be CCIE. Sertifikatas – tik viena mozaikos dalis admino karjeroje.

Ši mozaika susideda iš 3 pagrindinių komponentų, pagal kuriuos vertinamas kiekvienas kandidatas:

  • darbo patirtis
  • sertifikatai ir išsilavinimas
  • asmenybė

Jei kažkuris iš šių elementų šlubuoja, jį teks kompensuoti kitiems elementams. Žinoma, geriausia, kai visi 3 elementai žengia koja kojon. Nei sertifikatai be patirties, nei patirtis be sertifikatų neatrodo labai patraukliai.

Kuris iš šių elementų yra svarbiausias? Svarbiausia, be jokios abejonės, yra darbo patirtis. Sertifikatai gali padėti būti pakviestam į pokalbį, tačiau jūs būsite vertinamas pagal darbo patirtį ir asmenybę. Perdėm aukštas sertifikatas be jokios darbo patirties atrodo ne kaip.

Tačiau kaip gauti pirmąjį tinklų administratoriaus darbą, jei neturite jokios patirties? Tuomet CCNA sertifikatas tikrai padės. Turint CCNA šansai būti pakviestam į pokalbį yra labai dideli. Galima sakyti, kad CCNA sertifikatas darbo negarantuoja, bet garantuoja pokalbį dėl darbo. Na, o pokalbyje viskas priklausys nuo jūsų asmenybės. Jei sugebėsite įtikinti darbdavį, kad esate tas darbuotojas, kurio jis ieško – tuomet darbo vieta garantuota.

This entry was posted in admino darbas. Bookmark the permalink.

One Response to Ar CCNA sertifikatas garantuoja darbo vietą?

  1. MoisesFitts says:

    I see your website needs some unique & fresh content.
    Writing manually is time consuming, but there is solution for this.
    Just search for: Masquro’s strategies

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>